خودروی هوشمند الکتریک

حمایت از جمشید آرین، مخترع ایرانی خودروهای هوشمند الکتریک iEV

حمایت از جمشید آرین، مخترع ایرانی خودروهای هوشمند الکتریک iEV

خودروی هوشمند  الکتریک

اولین خودروی الکتریک هوشمند جهان توسط مهندس جمشید آرین اصل در کشور ایران طراحی و ساخته شد اما از سال 1381 تاکنون به خط تولید نرفته است.

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

طرح‌ها و تولیدات خودروهایی مانند IEV 800 or IEV2 یا IEV ARYANA  از نسل‌های اول و دوم خودروهای  هوشمند الکتریک می‌باشند و امروز خودروهای جدید من با نامهای IEV7 یا IEV8 از نسل سوم با طرحهای فضایی و زیبا با فضای بیشتر  با قیمت های کمتر از خودروهای بنزینی می‌توانند تولید انبوه و در اختیار مردم عزیز کشورم قرار گیرند

قیمت خودروهای جمشید آرین

🔹البته اگر دزدان  سرمایه های ملی کشور و خائنین در کشورم بگذارند که ما کارخانه هایمان را باز کنیم.

🔺 این را هم بگویم: قیمت خودروهای بنزینی غیر استاندارد  ایرانی دو تا سه برابر خودروهای استاندارد  خارجی است و مردم با تحریم ایرانخودرو و سایپا در آینده خودروهایی حداقل با نصف قیمت اما ایمن، زیبا و راحت سوار خواهند شد.


قیمت خودروهای جمشید آرین


در صورت تولید انبوه، قیمت خودروی مارس در دو مدل ۹ و ۱۸ میلیون و خودروهای سواری  در سه مدل  با قیمتهای ۱۲، ۲۳ و شصت و پنج میلیون تومان خواهد بود.

۲۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ فروردين ۹۶ ، ۰۰:۴۲


به نام خداوند بخشنده مهربان ، سلام هموطنان عزیز، سال نوتون مبارک


هر سال با نام یکی از حیوانات  مانند میمون یا گوسفند سرگرم میشویم!  


بگذارید امسال نام  خروس را گوشه ای بگذاریم. سلامتی میلیونها نفر از مردم  با آلودگی هوا در تهران و کلان شهرها، همچنین تخریب محیط زیست کشورمان با افزایشریزگردها، خشک شدن دریاچه ها و تالابها بدلیل دروغها و گزارشات خلاف واقع  مسئولین در خطر  و نابودی  قرار گرفته. امسال عید نوروز ایرانیان  نوروز نیست چون  برای همه نیست.


در سالهای  گوسفند  و میمون ما یادگرفتیم  برجام یعنی قراردادهای محرمانه در صنایع خودرو ، انرژی و محیط زیست، ما یاد گرفتیم اقتصاد مقاومتی  اقدام وعمل  یعنی حضور پررنگ تر فرانسه، یعنی  سامسونگ ،  یعنی چین  و افزایش واردات که خود موجب افزایش بیکاری گردید ,  تا روح امیر کبیر سردار سازندگی  و اقتصاد مقاومتی  بلرزه!


در سالهای  گوسفند  و میمون ما یاد گرفتیم صنعت نفت ایران پس از صد سال تازه امروز با قراردادهای بلند مدت محرمانه نفت و گازمان را واگذار میکنند و  حتی به اعراب هم  باید سهمیه و جریمه پرداخت  کنیم، تا بدینترتیب  روح  مصدق  و آیت الله کاشانی هم بلرزه. ضمن آنکه ما با  افزایش واردات بنزین تا سه برابر با سیاستهای  ریاست سازمان محیط زیست ، وزیر صنایع و وزیر نفت به همان نسبتافزایش گازهای سمیCO2و آلودگی هوای بیشتر در کلان شهرها را هم  داشته ایم.


در سالهای  گوسفند  و میمون ما یادگرفتیم رئیس جمهوری که گفت از فردا سویفت و مبادلات بانکی آزاد میشود پس از گذشت  دو  سال حتی  نمیتوانیم  پنجاه  دلار از بانک صادرات سر کوچه مان حواله کنیم. بخشی  از پولهایمان را مانند قاچاقچیان  در گونی تحویل گرفتیم  و مابقی هم  مصادره  و یا  هزینه های  مقرر  شده صورت پذیرفت !


امسال نباید با انتخابات سرگرم تادروغگویان  به جای محاکمه  پنهان شوند و  سناریوی دیگری تکرار شود.


سر منشاء همه این فسادها و بحرانهای سلامتی و محیط زیستی  دروغ  و گزارشات خلاف واقع میباشد !


امسال  همه با هم  فقط  باید بدنبال حقیقت  و محاکمه  دروغگویان  باشیم  نه فقط  نقد و انتشار حقایق ،  دشمن در خانه  و در جلو چشمان ماست. بیاییم  همه  با هم  امسال را سال  حقیقت  و قانون  بدانیم نه آنکه  فقط  بنامیم.
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ فروردين ۹۶ ، ۱۳:۵۹